Seabeard

Macera Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut1,9 MB
  • Sürüm1.5.2
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciBackflip Studios
Korsan kavramını tema olarak belirleyen Seabeard mobil oyununda ücretsiz bir şekilde yer alabilirsiniz.

Gelişmiş oyun macerası ve renkli oyun sahneleri eşliğinde kaliteli bir oyun deneyimi yaşayacağınız Seabeard mobil oyununda ücretsiz olarak yer alabilirsiniz. Macera dolu anların her birinde farklı oyun sahneleri ile karşı karşıya geleceksiniz. Oyunun karakterleri de dikkat çekici bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. 

Oyunda eşsiz anlar yaşamak için Android  cep telefonunuza indirebilirsiniz. Oyunu indirmek tamamen ücretsizdir. Tüm rol yapma becerilerinizi sergileyeceğiniz Seabeard mobil oyununda kocaman bir okyanusun sırlarını keşfetmeye çalışacaksınız. Birbirinden farklı karakterlerin yer aldığı Seabeard mobil oyunu adını ünlü korsandan alıyor. 

Korsanın sırlarını keşfetmek isteyen minik oyun karakterleri, korsanın bırakmış olduğu ipuçlarını değerlendirerek okyanusun derinliklerine açılıyorlar. Yolculuk esnasında sizde karakterlerimizin arasında yer alarak maceranın bir yerinde ilerleyeceksiniz. Bu kocaman okyanus içerisinde birbirinden farklı adalar yer alıyor. 

Her bir ada üzerinde farklı karakter sizi bekliyor olacak. Bu karakterler ile iletişim halinde olacaksınız. Size bir takım görevler verilecek ve bu görevler doğrultusunda ilerleme ket edeceksiniz. İpuçlarının her birini değerlendirin ve farklı kaynaklara doğru yol alın. Okyanusta kaybolmamak için özel haritayı inceleyin. 

Seabeard sayesinde masmavi okyanus içerisinde büyülü sırları keşfedeceksiniz. Harita üzerinde yer alan işaretler doğrultusunda hareket edecek ve farklı adalar içerisinde bulunan hazineleri ele geçireceksiniz. Kaynaklar size gücünüzü artırma kabiliyeti kazandıracaktır. 

Seabeard indir