Seabeard

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 360.2 MB
  • Sürüm 1.55
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Backflip Studios
Okyanus üzerinde macera dolu anlar yaşayacağınız Seabeard mobil oyununda eşsiz bir deneyim yaşamaya hazır olun.

Seabeard, okyanus üzerinde macera dolu anlar yaşayacağınız özel bir mobil oyundur. Oyun adını, ünlü korsan Seabeard'dan alıyor. Korsanın ardında bıraktığı ipuçlarını değerlendirerek okyanusa açılan sevimli karakterler arasında yer alacaksınız. Oyunu oynamak için iOS  akıllı cep telefonunuza ya da tablete indirmeniz yeterli olacaktır. 

Büyük kaptan Seabeard'ın ayak izlerini takip edin ve keşfetmek için adalarla dolu dev bir okyanus içerisinde macera dolu bir yolculuğa çıkın. çeşitli kaynakları bir araya getirerek okyanus maceranızda kazanç sağlayacak ögeleri elde edin. Okyanus içerisinde ölümcül bir savaşçı olarak ilerlemek için ödülleri toplayarak ilerleyin. 

Her yerde istediğiniz zaman atlayabileceğiniz zengin ve büyüleyici bir dünyayı keşfedin. Seabeard okyanusları her köşede sürprizlerle doludur. Birbirinden farklı adaların içerisinde bir çok kişi ile iletişime geçeceksiniz, onlardan çeşitli görevler alacak ve başarılı bir performans sergilemenin tadını çıkartacaksınız. 

Doza, Yorubo ve Nook kabilelerini ve Seabeard köylerini, çiftliklerini, tatil köylerini ve zindanları barındıran büyüleyici karakterler ile bir araya gelerek kaynaşın. Sonuçta okyanus içerisinde büyük bir macera sizi bekliyor olacak. Hep birlikte hareket edin ve kazanan kişi siz olun. Büyük kaptanın sırlarını keşfetmek için okyanusun derinliklerinde yaşayacağınız macerada kendi başarılarınızı gösterin. 

 

Seabeard indir